ZEPTER
Dėmesio centre
 
Jūs esate čia: PRADŽIA /
Šrifto dydis | A | A | A

DĖMESIO CENTRE

ĮVYKIAI

Baigiantis Monako jachtų pasirodymui šeštadienį, 24 d., daugybė didingiausių pasaulio jachtų, savaitei apsistojusių Monake, išskleidė bures ir iškeliavo į keturias pasaulio puses. Itin sėkmingas renginys pritraukė pažangiausių ir įspūdingiausių pasaulio jachtų savininkus, atkeliavusius iš visų pasaulio pusių įmesti inkarą išskirtinėse Hercogystės apylinkėse Monako jachtų pasirodymo metu rugsėjo 21–24 d.

Šios jachtos iškeliavo į tolimus kampelius – Karibų jūrą, Ramiojo vandenyno pietus ir t. t. – ir išsivežė žinias apie vieną dalyką. Be abejonės, pasirodymo žvaigžde šį savaitgalį tapo „joyMe“ – asmeninė bendrovės „Zepter International“ prezidento ir įkūrėjo pono Philipo Zepterio jachta. „joyMe“ yra 50 m jachta, kuri išplečia tradicinį jachtos dizaino supratimą ir įkūnija visaapimančią svajonę ir filosofiją, apimančią visą bendrovės „Zepter International“ veiklą ir džiuginančią 80 000 000 bendrovės „Zepter“ gaminių naudotojų visame pasaulyje.

Iš dalies „joyMe“ dizainas, pakeičiantis supratimą apie šiuolaikišką jachtų dizainą, yra sukurtas paties pono Zepterio. Sukurta pagal bendrovės „Zepter“ principus, jos aukštuosius dizaino idealus ir naujovišką technologiją, jachta „joyMe“ yra išskirtinė visais atžvilgiais. Išorės formos ir ištaigingos linijos yra tikras jaudinančio ir džiaugsmingo grožio įsikūnijimas. Laivo ilgis pabrėžtas labiau nei aukštis. Tai tik pabrėžia nuolatinio pasirengimo iškeliauti įspūdį. Energijos kupina veiksmo būklė nuolat, net nuleidus inkarą uoste. Gyvos spalvos ir aptaki forma nesumenkina jaunatviškumo ir pozityvumo, kurį skelbti sukurta ši jachta.

„joyMe“ buvo pagrindinė šventės atrakcija, pritraukusi viso pasaulio komandas ir žurnalistus – TF1 iš Prancūzijos, Fashion TV, Gazette De Monaco, RTL, TV Prima iš Čekijos Respublikos, Yachts Russia, prabangos žurnalas Rich & Famous iš Rumunijos, Austrijos ir Balkanų regiono transliuotojai bei daugybė kitų pasaulio žiniasklaidos atstovų – atkeliavusius specialiai tam, kad papasakotų apie šį prabangų laivą, kuris yra ne vien jachtų statybos pramonės, bet ir apskritai gamybos, technologijų ir gyvenimo būdo įsikūnijimas.
Penktadienis buvo išskirtinė diena, nes jachtos „joyMe“ denis virto žymiausių ir svarbiausių svečių iš Monako visuomenės ir viso pasaulio susitikimo vieta. Geriausius muzikos kūrinius atliko visame pasaulyje žinomi DJs, Anja J ir Brazilijos būgnininkai, o mados pasaulio atstovai buvo „Zepter Style“, Svetlana Livadnaja ir Catalin Botezatu.

Kvietimai į renginį buvo labai paklausūs, nes daug kas norėjo atsidurti tarp tokių žymių žmonių, kaip pats ponas Zepteris, gerb. Airijos konsulas Monake ir žymus Europos verslininkas ponas Michaelas Smurfitas, pasaulyje garsus gydytojas ir trimačių viso kūno nuskaitymo technologijų pradininkas dr. Michaelas Mc Namara, U2 prodiuseris Paulis Mc Guinnessas.

Šis vakaras buvo ne tik galimybė susitikti su svarbiais svečiais, bet ir patirti gyvenimą ant „joyMe“ denio ir švęsti bendrovės „Zepter“ gyvenimo būdą. Šis ryškus ir gražus inžinerijos stebuklas pastatytas vieninteliam tikslui – teikti džiaugsmą ir gerą savijautą visiems, kas lipa į šį laivą. Bendrovė „Zepter“ taiko savo pažangiąsias technologijas ir dizaino patirtį siekdama gyvenimą padaryti sveikesnį ir laimingesnį, ir lygiai taip pat jachta „joyMe“ yra „Zepter“ požiūrio, kad dizainas turi būti gražus ir naudingas bei teikti naudotojui geresnio gyvenimo sąlygas, pavyzdys.

„joyMe“ yra daugiau nei jachta. Tai yra šlovės giesmė svajonės, jau paveikusios milijonų žmonių gyvenimus visame pasaulyje, garbei ir patvirtinimas, kad viskas yra įmanoma. Tai yra pirmasis užbaigtas „Philip Zepter Yachts Ltd.“ projektas, kuris žymi tik naujosios prabangos eros pradžią. Viskas tik prasideda! Bendrovė „Zepter International“ tęsia savo plėtrą į aukščiausios prabangos sritį per antrinę bendrovę „Zeptair“, kuriančią prabangius lėktuvus, o dabar ir per „Philip Zepter Yachts Ltd.“, atveriančią „Zepter“ filosofijai jūrų platybes.

Šis jūrų meno kūrinys įkvėptas pono Zepterio aistros jūrai ir gyvenimo stiliaus, kuriame puikiai dera atpalaidavimas, malonumas ir verslo sėkmė, siekio. Iš tikrųjų tai yra filosofija, kuri skatino poną Zepterį siekti pasaulinės sėkmės ir atvesti bendrovę „Zepter International“ į daugiau kaip 60 šalių penkiuose žemynuose. Bendrovė „Zepter International“ visada išplečia galimybes kurdama naujus nepriekaištingus sprendimus, siekdama pasiūlyti visiems savo klientams sveikesnį ir laimingesnį gyvenimo būdą. Šis malonumams skirtas laivas atspindi bendrovės „Zepter International“ dizaino idealus ir tai, kaip konceptualusis dizainas gali daryti tikrą ir kintamą poveikį naudotojams, padėti padaryti gyvenimą geresnį. Bendrovės „Zepter International“ misija iškelia šiuos paprastus įsitikinimus ir tai, kaip galime išnaudoti savo sėkmę tam, kad siektume gėrio visuomenei skelbdami paprastą devizą – „Gyvenkite ilgiau!“

www.philipzepteryachts.com

Monako jachtų pasirodymas, „joyMe“

P. Philipo Zepterio „joyMe“ yra 50 metrų jachta

Įspūdingas „joyMe“ vaizdas išskiria ją iš visų kitų jachtų.


P. Philipas Zepteris atvyko į Eliso salą, kur bus apdovanotas garbės medaliu

„Zepter“ grupės prezidentas Philipas Zepteris ir gerb. Airijos konsulas Monake ir žymus Europos verslininkas ponas Michaelas Smurfitas.


Gavęs Eliso salos garbės medalį p. Zepteris prisijungė prie penkių ne JAV piliečių, pelniusių šį apdovanojimą.

Bendrovės „Zepter“ šventė visu ritmu.


P. Zepterio šeima dalyvauja pelno siekiančiose ir nesiekiančiose verslo įmonėse.

Karštį kursto atogrąžų garsai – Brazilijos būgnininkų muzika.


1994 m. p. Zepteris su žmona įsteigė Philipo ir Madlenos Zepter fondą

Kviečiame į laivą.


Ponas Philipas Zepteris, bendrovės „Zepter International“ prezidentas ir įkūrėjas, vienas iš penkių prestižinio 2011 metų Eliso salos garbės medalio laimėtojų ne JAV piliečių apdovanotas už filantropinį darbą ir unikalią Sveikatos misiją.

Niujorkas, Niujorko valstija, 2011 m. gegužės 16 d. Ponas Philipas Zepteris, bendrovės „Zepter International“ prezidentas ir įkūrėjas, visame pasaulyje žinomas filantropas, gavo prestižinį tarptautinį apdovanojimą – 2011 m. Eliso salos garbės medalį ceremonijos, vykusios Eliso saloje, Niujorke metu. Ponas Zepteris buvo išrinktas iš tūkstančio kandidatų dėl asmeninio ir profesinio filantropinio įnašo. Be to, bendrovės „Zepter International“ sveikatos misija pripažinta kaip teikianti naudos ne tik milijonų viso pasaulio žmonių sveikatai, bet ir visai visuomenei.

Eliso salos garbės medaliu apdovanojami išskirtiniai asmenys, kurie savo gyvenimą skiria visuomenei, tausoja ir gerbia savo protėvių istoriją, skatina įvairių kultūrinių grupių bendravimą ar kurių asmeniniai ar profesiniai pasiekimai naudingi visuomenės labui.

„Eliso salos garbės medalis simbolizuoja Amerikos gyvenimo turtingumą ir įvairovę, jo tvirtą dvasią. Tautos branduolį sudarę imigrantai Eliso saloje atsidūrė savo kelyje į žodžio, tikėjimo laisvę ir ekonomines galimybes. Eliso salos garbės medaliu apdovanojami ne tik asmenys, bet ir daugiataučių demokratiškų bendruomenių valdžia, sugebėjusi išsaugoti įvairių kilmės grupių įvairovę“, – pasakoja NECO vykdomoji direktorė Rosemarie Taglione.

Jungtinių Valstijų Senatas ir Atstovų rūmai išleido oficialias rezoliucijas, pripažįstančias Eliso salos garbės medalį, suteikiančias šiam apdovanojimui vieno prestižiškiausių šioje šalyje statusą. Kasmet Eliso salos garbės medaliu apdovanoti asmenys minimi Kongreso sąraše, taip pagerbiant jų ilgalaikį įnašą tautos ir pasaulio labui. 2011 metais buvo minimos 25-osios šio apdovanojimo metinės. Tai yra papildoma garbė p. Zepteriui kaip kitos šalies piliečiui.

Eliso salos garbės medalį, be pono Zepterio, laimėjo tik penki ne JAV piliečiai, įskaitant Tony Blairą, taip pat buvę Amerikos prezidentai Billas Clintonas, George‘as Bushas, Ronaldas Reaganas, Jimmy Carteris irGeraldas Fordas, taip pat žymūs filantropai Frankas Sinatra, Muhammadas Ali, Rosa Parks, Elie Wieselas, generolas Normanas Schwarzkopfas, Mickey Mantle‘as, Gloria Estefan, Donaldas Trumpas, Lee Iacocca ir Barbara Walters.

„Philipo Zepterio istorija – tai pamokanti sunkaus darbo, pasitikėjimo savimi ir pasirengimo prisiimti riziką istorija. 1986-aisiais kukliai pradėta gamyba dabar išplito į Vokietiją, Šveicariją ir Italiją, o gaminių galima įsigyti daugiau kaip 60 šalių visame pasaulyje.“ „The Monaco Times“, 2009.

P. Zepteris sukūrė ne vieną milijardą dolerių kainuojantį verslą per daugiau kaip 25 atsidavusio sunkaus darbo metus. Pradėjusi nuo nuostabios idėjos teikti aukštos kokybės prabangius gaminius, gerinančius žmonių gyvenseną ir ilginančius jų gyvenimą, bendrovė „Zepter International“ per šiuos metus išaugo neįtikėtinu mastu. Šiandien bendrovėje dirba daugiau kaip 130 000 žmonių visame pasaulyje, jos prezentacijos prasideda bent kas 10 sekundžių kurioje nors pasaulio dalyje, parduota daugiau kaip 760 000 000 gaminių daugiau kaip 80 000 000 patenkintų naudotojų visame pasaulyje.

P. Zepterio šeima dalyvauja pelno siekiančiose ir nesiekiančiose verslo įmonėse. P. Zepteris liko ištikimas savo vertybėms. „Visuomeninė atsakomybė yra tiesiog neatskiriamai įpinta į „Zepter“ grupės veiklą. Šiemet švenčianti savo 25-ąsias metines bendrovė visada į savo verslo tikslų centrą iškeldavo idėją padaryti pasaulį geresnį,“ – sako p. Philipas Zepteris.

Daugybę metų p. Philipas Zepteris kilniaširdžiai rėmė didžiausias pasaulio sporto varžybas, tokias kaip prestižiniai F1 pasaulio čempionatai (2000–2010 m.), įskaitant žymiąsias Monako didžiojo prizo varžybas, oficialiuosius FIBA turnyrus (2003–2011 m.) ir ledo ritulio pasaulio čempionatus (2001–2011 m.), nuolat iškeldamas tą patį idealą: „Zepter“ – gyvenkite ilgiau.

Taip pat jis yra bendrovės „Zepter“ filosofijos, kurios pagrindą sudaro sveika gyvensena ir tobulumas siekiant palaikyti dabarties ir ateities kartų sveikatą bei spręsti ekologijos problemas, pradininkas.

„Iki šiol mes nesupratome, kiek daug gyvybių išgelbėjome. Net ir patys nustebome sužinoję, kad jų skaičius skaičiuojamas milijonais. Todėl turime ne dukart, o triskart aktyviau dalyvauti ir veikti. Šiandien pasauliui reikia bendrovės „Zepter“ sveikatos misijos daugiau nei bet kada,“ – sako p. Philipas Zepteris.

1994 m. p. Zepteris su žmona įsteigė Philipo ir Madlenos Zepter fondą, kurio paskirtis – teikti stipendijas, palaikančias humanitarinį darbą, ir šelpti tūkstančius žmonių, kuriems labiausiai reikia pagalbos. Fondo lėšos skiriamos stipendijoms jauniesiems talentams, remti mokslo ir technikos projektus, kultūrinius objektus, tokius kaip operos teatras „Madlenianum“ – pirmasis privačiai pastatytas operos teatras Europoje po Antrojo pasaulinio karo. Taip pat šis fondas remia ir skatina kultūrinę ir meninę saviraišką per konkursą „Artzept“, kuriuo metu jaunieji menininkai ir dizaineriai pelno didelius apdovanojimus ir parodų galimybę. „Tikėti geru ir naudingu dizainu – tai viena. Visai kas kita – iš tikrųjų investuoti į jį vien tik dėl malonumo matyti talento iškilimą ir sužydėjimą,“ – sako Madlena Zepter.

Philipo Zepterio viziją įrodo tai, kad visuomeniniai klausimai, į kuriuos jis atkreipė dėmesį, konkrečiai, tinkama mityba ir gera savijauta skatinant sveiką gyvensena, šiandien tampa vis aktualesni.

Iš kitų p. Zepterio gautų apdovanojimų minėtinas įtakingas tarptautinis Auksinio Merkurijaus apdovanojimas (apdovanotas 5 kartus už Italijos pramonės progresą), „Cavaliere del Lavoro della Repubblica Italiana“ už išskirtines paslaugas, teikiamas Italijos pramonei ir visuomenei, Verslo iniciatyvų aukso apdovanojimas už kokybę, pirmavimą, technologijas ir naujoves ir Rusijos mokslo akademijos sidabrinis garbės medalis už nuopelnus medicinai ir visuomenės sveikatos apsaugai.

P. Zepterio atsidavimą šelpiant žmones, kuriems reikia pagalbos, įrodo gyvenimų, kuriuos pakeitė jo darbas ir reguliarūs ženklūs indėliai į daugybę tarptautinių labdaros fondų, įskaitant Tarptautinį Raudonąjį Kryžių, UNISEF ir „Gelbėkit vaikus“ , skaičius. Madagaskare iškilo gyvenvietė Zepter, kurią sudaro pradinės ir vidurinės mokyklos, sveikatos priežiūros klinika ir daugiau kaip 100 namų. Jo vardu net pavadinta viena planeta už saulės sistemos ribų.

Apdovanojimas Eliso salos garbės medaliu yra dar vienas ilgo sąrašo laimėjimas, atspindintis jo filantropinius siekius.
 

www.neco.org

Ponas Philipas Zepteris,
bendrovės „Zepter International“ prezidentas
ir įkūrėjas, vienas iš penkių prestižinio 2011 metų
Eliso salos garbės medalio laimėtojų ne JAV piliečių
apdovanotas už filantropinį darbą
ir unikalią Sveikatos misiją.

P. Philipas Zepteris atvyko į Eliso salą, kur bus apdovanotas garbės medaliu
AUKŠTESNIS IDEALAS

DIDŽIUOJAMĖS SAVO GAMINIAIS.
DIDŽIUOJAMĖS JŲ IŠSKIRTINE KOKYBE, NUOSTABIU DIZAINU IR PAŽANGIOMIS TECHNOLOGIJOMIS.

ESAME PATENKINTI SAVO DARBU.
GERBIAME TUOS, KAS DIRBA KARTU SU MUMIS.
SVARBIAUSIAS VISŲ MŪSŲ VEIKSMŲ TIKSLAS –
JŪSŲ SVEIKATA IR GROŽIS.

Philip Zepter


Gavęs Eliso salos garbės medalį p. Zepteris prisijungė prie penkių ne JAV piliečių, pelniusių šį apdovanojimą.
P. Zepterio šeima dalyvauja pelno siekiančiose ir nesiekiančiose verslo įmonėse.
1994 m. p. Zepteris su žmona įsteigė Philipo ir Madlenos Zepter fondą
P. Zepterio atsidavimą šelpiant žmones, kuriems reikia pagalbos, įrodo gyvenimų, kuriuos pakeitė jo darbas ir reguliarūs ženklūs indėliai į daugybę tarptautinių labdaros fondų, įskaitant Tarptautinį Raudonąjį Kryžių, UNISEF ir „Gelbėkit vaikus“ , skaičius.


Bendrovė „Zepter“. Aukso amžius“, tarptautinė verslo konferencija, 2010 m.

Bendrovė „Zepter“: konferencijoje „Aukso amžius“ dirbo aukščiausi vadovai iš viso pasaulio. Tai buvo galimybė pademonstruoti naujausius technologiniu požiūriu pažangius bendrovės „Zepter“ gaminius ir aukšto lygio dizainą. „Zepter” aukščiausios kokybės gaminiai atspindi bendrovės sveikatos ir grožio misiją.

Bendrovė „Zepter“: konferencijoje „Aukso amžius“ buvo galimybė bendrovės „Zepter” atstovams ir vadovams susiburti ir pasidalyti idėjomis, žiniomis, įgūdžiais bei patirtimi siekiant pabrėžti „Zepter“ poziciją galingų verslo bendrovių pasaulyje. Pastarosioms prarandant pagreitį „Zepter“ žengia į naujas rinkas ir užsitikrina dar stipresnę poziciją jau užkariautose.
Bendrovės „Zepter“ Aukso amžiaus pagrindas – neribotas bendrovės potencialas įdarbinti žmones. „Zepter“ suteikia žmonėms galimybę dirbti sau, nereikalaudama jokių finansinių investicijų, teikia darbuotojams didžiulę paramą, garantuoja įspūdingas uždarbio galimybes ir daug pasitenkinimo teikiančią tarptautinę karjerą, keliones, tarptautinius konkursus ir varžybas. Kiekvienam, kuris ieško darbo, didesnės algos, papildomo uždarbio galimybių ar geresnės gyvenimo kokybės, bendrovės „Zepter“ durys visada atviros. Bendrovė siūlo saugumą ir stabilumą, suteikia daugiau galimybių darbuotojams ir visai visuomenei. Bendrovėje „Zepter“ nuolat esama naujų darbo vietų, visada ieškoma naujų darbuotojų, ypač jaunų ir išsilavinusių asmenų, pasiryžusių siekti sėkmės. Šiandien „Zepter“ siūlo tai, ko negali pasiūlyti jokia kita bendrovė – garantuotą lengvai pritaikomą darbo vietą bet kuriame pasaulio kampelyje. Visame pasaulyje bendrovės „Zepter“ aukščiausios kokybės gaminiai keičia žmonių gyvenimą – suteikia daugiau laisvo laiko ir sudaro ilgesnio, sveikesnio ir laimingesnio gyvenimo sąlygas.

Bendrovė „Zepter“: konferencija „Aukso amžius“ faraonų žemėse

Ištisas šešias dienas Marsa Alamo kurortas Port el Ghalibas, turėjo progą būti pasaulio centru – Raudonosios jūros pakrantėje susirinko svarbiausi „Zepter“ atstovai iš viso pasaulio, kad įgyvendintų „Zepter“ svajonę. Antradienį, vasario 2-ąją, atvykę svečiai buvo pakviesti prie viešbučio „Crowne Plaza Resort“ baseino, kur bendrovė „Zepter“ surengė šiltą sutikimo vakarėlį. Trečiadienis ir ketvirtadienis buvo skirti verslo konferencijai „Zepter Speed“. Konferencijos metu buvo pristatyti nauji gaminiai ir iniciatyvos, kurias savo kalbose aptarė konferencijos dalyviai, atvykę iš įvairių pasaulio kampelių ir atstovaujantys skirtingiems bendrovės „Zepter“ padaliniams: „Zepter Medical“, „Zepter Cosmetics & Luxury“, „Zepter Home Art“ ir „Zepter Home Care“. Konferencija baigėsi elegantišku baltos aprangos „Zepter“ vakarėliu („Zepter Only White Party“), per kurį visi turėjo būti apsirengę baltai. Toliau bendrovė „Zepter“ ir „Fashion TV“ per baltos aprangos „Zepter“ vakarėlį kartu surengė „Fashion TV“ geriausių modelių pasirodymą, kurio metu buvo varžomasi dėl vietos finale. Vakarą vedė mados numylėtinė ir „House Music“ įžymybė Ania J ir D. J. Tania La Croix. Penktadienį, vasario 5-ąją, šešių dienų konferencijos dalyviai tapo svarbiausio ir ryškiausio įvykio liudininkais – Tarptautiniame Port el Ghalibo konferencijų centre buvo surengtas didysis „Zepter“ šou – ekstravagantiškas renginys, kurio metu buvo pristatyti nauji „Zepter“ gaminiai „Zepter Masterpiece Electropolished Cookware“, sukurti pagal tikrą perversmą buityje sukėlusia nesvylančių „Zepter“ puodų technologija, „Ze-presso Café“, išsiskirianti tikros kavos pojūčiu. Taip pat buvo pristatytas vakuuminio įpakavimo sistemos „Vacsy“ naujas dizainas ateinančiam dešimtmečiui. Kategorijoje „Zepter Cosmetics“ pasirodė tualetinis vanduo „Swisso Logical Philip Extreme“, o kategorijoje „Zepter Home Care“ – vakuuminė valymo sistema „TURBO handy 2 in 1“. Per didįjį „Zepter“ šou susirinkusiems svečiams įkvepiančią kalbą pasakė „Zepter International“ įkūrėjas ir prezidentas – neprilygstamasis p. Philip Zepter. Renginio atmosferą kaitino legendinis egiptiečių būgnininkas Said El Artist ir jo grupė „Musicians of the Nile“. Šio šou metu netrūko ir braziliško atspalvio, kurį įkūnijo brazilų šokėjų ir būgnininkų grupė, sukūrusi tinkamą atmosferą „Ze-presso Café“ pristatyti. „Fashion TV“ įkūrėjui ir prezidentui Michelui Adamui buvo išreikšta šilta padėka už „Zepter International“ ir „Fashion TV“ bendradarbiavimą. Ph. Zepteris savo dosnumu ir padėka nudžiugino „Zepter“ atstovus ir vadybininkus, kurie per praėjusius metus pranoko lūkesčius – jiems atiteko 5 automobiliai „Mercedes“ ir daugiau nei 1 milijono eurų vertės apdovanojimai. Šeštadienį konferencijos dalyviai varžėsi bendrovės „Zepter“ „olimpinėse“ žaidynėse – atliko savotiškus komandos formavimo pratimus, kuriuos lydėjo paplūdimio tinklinio ir paplūdimio futbolo varžybos. Pirmąją vietą iškovojo Rusijos komanda, antrąją – Baltijos šalių, o trečioji atiteko tarptautinei komandai. Tą patį vakarą įvyko ir didysis konferencijos finalas – egiptietiška iškilminga bendrovės „Zepter“ vakarienė. Svečius linksmino Ricas ir jo muzikos grupė, viena ryškiausių Egipto žvaigždžių Naughanas, žinoma kaip puiki pilvo šokio meno atlikėja, Jocelyn Brown ir muzikos grupė „Faze Action Disco Funk“ iš Londono. Svečiai šoko visą naktį ir paskutinį vakarą praleido drauge prie Raudonosios jūros krantų, o jau kitą dieną išvyko namo ir išsivežė prisiminimus apie dykumą ir smėlį plaukuose...

2010 m. „Zepter International“ verslo konferencija. Straipsnis

„Bendrovė „Zepter“. Aukso amžius“,  Tarptautinė verslo konferencija, 2010 m., Philipas Zepteris
„Bendrovė „Zepter“. Aukso amžius“,  Tarptautinė verslo konferencija, 2010 m., Port Ghalibas, Raudonosios jūros pakrantė, Egiptas
„Bendrovė „Zepter“. Aukso amžius“,  Tarptautinė verslo konferencija, 2010 m., šokėjai
„Bendrovė „Zepter“. Aukso amžius“,  Tarptautinė verslo konferencija, 2010 m., Jocelyn Brown
„Bendrovė „Zepter“. Aukso amžius“,  Tarptautinė verslo konferencija, 2010 m., geriausi FTV modeliai

Princas Albertas pagerbia p. Philipą Zepterį, įtraukdamas jo padovanotą istorinį motorlaivį į savo privačią kolekciją.

P. Philipas Zepteris privačią Monako princo senovinių klasikinių automobilių kolekciją papildė dovanodamas motorlaivį, kuriuo plaukdamas 2010 metais daugkartinis motorlaivių sporto čempionas Guidas Cappellinis pelnė 10-ąjį pasaulio čempiono titulą.

Tai istorinė diena Monako Kunigaikštystei, istorinė diena „Zepter International“ ir, be abejo, iškilminga akimirka pačiam Guidui Cappelliniui. 2010 metų liepos 2-ąją Monako princas Albertas II įtraukė į garsiąją karališkąją senovinių ir klasikinių legendinių automobolių kolekciją (angl. „Collection de Voitures Anciennes de S.A.S. le Prince de Monaco“) F1 motorlaivį katamaraną, kuriuo plaukdamas Guidas Cappellinis laimėjo precedento neturintį 10-ąjį F1 motorlaivių pasaulio taurės čempiono titulą.

Šis motorlaivis – kilni Philipo Zepterio, bendrovės „Zepter International“ prezidento ir įkūrėjo ir visų Cappellinio siekių rėmėjo, dovana Monako princui. Tai pirmasis kartas, kai jūrinis motorlaivis taps muziejaus eksponatu ir puikuosis kolekcijoje, kurią iki šiol sudarė vien tik automobiliai. Tai – didelė garbė visiems su šiuo įvykiu susijusiems asmenims. Motorlaivis DAC CM 2009, plačiai išgarsėjęs 2010 metų gruodį, kai Cappellinis pelnė savo dešimtąjį motorlaivių pasaulio taurės čempiono titulą, nuo šiol bus įtrauktas į nuolatinę muziejaus ekspoziciją ir visiems laikams taps stulbinamų Cappellinio pasiekimų ir p. Zepterio, kurio pavardė išdidžiai puikuojasi ant paties motorlaivio, sėkmės įrodymu.

„Zepter“, princas Albertas, Cappellinis„Artzept“ salonas-parodų salė

Naujieji „Artzept“ namai Milane

Apkeliavusi visą pasaulį, „Artzept“ paroda taps nuolatine ekspozicija pramoniniame „Zepter International“ centre. Nuo šiol aukščiausios klasės Europos dizaino konkursas „Artzept“ turės nuolatinę vietą pasaulinės bendrovės, tapusios įkvėpimo šaltiniu daugeliui žmonių ir vykdančios sėkmingą veiklą daugiau nei 40-yje šalių visuose penkiuose žemynuose, gimtinėje.

2010 m. birželio 10-ąją tviskanti pastato „Menfi Industria“ (bendrovė „Zepter“) priėmimų salė virto itin puošnia vieta išskirtiniam renginiui. Jos sienas papuošė gausūs Madlenos privačios meno kolekcijos kūriniai, o salėje būriavosi elegantiškai atrodantys bendrovės „Zepter“ draugai ir svečiai, laukdami pasirodant dviejų garbės svečių – pono ir ponios Zepter.

Po to, kai žirklėmis buvo iškilmingai perkirpta juosta, susirinkusius sujaudino nuostabūs p. Madlenos Zepter kalbos žodžiai. Cituojame vieną iš visame pasaulyje garsios meno globėjos ir puoselėtojos išsakytų minčių: „Žmogaus kūrybiškumas – viena iš kilniausių investicijų formų. Viena – tikėti, kad geras dizainas naudingas ir tarnauja žmogui. Visai kas kita imti investuoti į jį vien dėl to, kad patirtum malonumą, stebėdama, kaip iškyla ir klesti nauji talentai.“

„Artzept“ salonas-parodų salė


„Zepter Lifestyle Milano“

„Zepter“ atidarymas suteikia Milanui dar daugiau spindesio

Pačiame Milano centre, miesto horizonte iškilusios įstabiosios Milano katedros šešėlyje, tarp didingų pastatų ir triukšmingų tramvajų įsikūrusi pulsuojanti Milano madų kvartalo širdis – „Triangolo d’Oro“. Šis pastatas garsėja aukščiausios klasės dizainerių salonais ir parduotuvėmis.

Ramią birželio 9-ios vasaros naktį šiose gatvėse buvo juntamas sujudimas – garsiausių ir madingiausių pasaulyje parduotuvių kvartalas rengėsi sutikti ir į savo gretas priimti naująjį kaimyną – „Zepter Lifestyle Milano“. San Pietro all’Orto g. 10 įsikūręs bendrovės „Zepter International“ pastatas suspindo kaip brangakmenis prabangiausių miesto gatvių karūnoje.

Didžiuodamasi daugiau nei 500 „Zepter“ parduotuvių tinklu svarbiausių pasaulio miestų prabangiausiose gatvėse, šiuo metu bendrovė „Zepter“ gali pelnytai laikyti Milano saloną viena iš savo įspūdingiausių ir prabangių parduotuvių. Įspūdingo jo atidarymui skirto renginio metu buvo iškilmingai pranešta apie „Zepter Lifestyle Milano“ atidarymą. Į renginį susirinkusios Milano įžymybės pasveikino prabangaus salono juostą perkirpti atvykusį prezidentą poną Philipą Zepterį ir jo žmoną Madleną.

„Zepter Lifestyle Milano“


SPAUDA

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su bendrovės „Zepter“ spaudos tarnyba („Zepter Press Office“):

 
„Zepter“ pasaulio žemėlapis


„Bendrovė „Zepter“

Bendrovės „Zepter International“ spaudos pranešimas

„Bendrovė „Zepter“. Aukso amžius“, logotipas

Bendrovė „Zepter“. Aukso amžius“, Tarptautinė verslo konferencija, 2010 m.

skelbimas

spaudos pranešimas


Artzept

ARTZEPT 2013
Tarptautinis dizaino konkursas

Tarptautinis dizaino konkursas „Artzept“ įsteigtas ponios Madlenos Zepter. „Artzept“ siūlo pasaulio talentingiausiems jauniesiems dizaineriams pelnytą pripažinimą, prizus ir visuomenės dėmesį, taip pat teikia galimybę pademonstruoti jų darbus prabangiose bendrovės „Zepter“ parduotuvėse visoje Europoje. Lygiai kaip pagrindinė pripažinimą pelniusi rėmėja bendrovė „Zepter International“, „Artzept“ irgi siekia kurti ateities namus ateities žmonėms. Bendrovė „Zepter International“ šio tikslo siekia gamindama aukščiausios kokybės gaminius, gerinančius sveikatą ir didinančius šiuolaikiškų žmonių supratimą apie aplinką.

 

„ARTZEPT“ TIKSLAS – VERSLO IR MENO, RACIONALUMO IR EMOCIJŲ, MENINIO FUNKCIONALUMO IR PRASMĖS DERINIMAS.

Skelbiami tarptautinio dizaino konkurso „Artzept“ 2013 m. apdovanojimo „Dėžė įvairiems niekučiams“ laimėtojai
Tarptautinis dizaino konkursas „Artzept“ skelbia 2013 m. laimėtojus
„VALGYMAS STILINGAI“ – žuvų ir jūrų gėrybių įrankiai ir serviravimo lėkštė
Artzept 2013 - „VALGYMAS STILINGA“ – žuvų ir jūrų gėrybių įrankiai ir serviravimo lėkštė

Žiuri skyrė apdovanojimus:
1-ąjį prizą – 10 000 eurų laimėjo Gianmarco Brunacci, Luca Zenobi, Italija
2-ąjį prizą – 4 000 eurų vertės bendrovės „Zepter“ gaminius laimėjo Tamas Cosovan, Vengrija
3-iąjį prizą – 3 000 eurų vertės bendrovės „Zepter“ gaminius laimėjo Anya Chetverikova, Rusija

Taip pat garbingos nominacijos įteiktos:
Gergely Hosszú, Vengrija
Salvo Bonura, Davide Salvatico, Italija
Andreas Müller Eissing, Vokietija
Eva Kania, Jakub Milulecki, David Smid, Čekija
Anqi Wang, JAV


Susipažinkite su 2013 m. laimėtojais

 

Sužinokite apie 2014 m. konkursą Artzept!


ZEPTER RĖMIMAS


„Zepter International“ istorija yra stiprybės, didybės, entuziazmo ir tikėjimo istorija

Daugelį metų „Zepter International“ buvo pagrindinė šimtų pasaulio sporto įvykių rėmėja. Pavyzdžiui, F1 pasaulio čempionatų (Monake, Kanadoje ir Brazilijoje), F1 motorinių valčių čempionatų, FIBA pasaulio ir Europos krepšinio varžybų, ledo ritulio pasaulio čempionatų (oficialioji rėmėja ir tautinės komandos rėmėja), ir Europos rankinio rėmėja. Bendrovė remia ir kitas sporto šakas: nuo „Zepter“ Herkulio IAFF aukso lygos atletikos rungtynių, vykusių Monte Karle, iki didžiųjų teniso turnyrų, vykusių Monte Karle, Maljorkoje, Štutgarte ir Hanoveryje. „Zepter“ visada siekia to paties: ILGESNIO, SVEIKESNIO IR LAIMINGESNIO GYVENIMO.

F1 PASAULIO ČEMPIONATAS

Bendrovės „Zepter“ lenktynių komanda ir pagrindinis rėmėjas
1997–1998 m. – komanda „Arrows“
1999 m. – komanda „Jordan“
2001 m. didžiojo prizo lenktynės, Brazilija – pagrindinis rėmėjas
1997, 1999, 2000, 2001, 2002 m.
Didžiojo prizo lenktynės, Kanada – pagrindinis rėmėjas
2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 m.
Didžiojo prizo lenktynės, Monakas – pagrindinis rėmėjas

MOTORINIŲ KATERIŲ F1 PASAULIO ČEMPIONATAS

„Zepter“ lenktynių komanda – oficialus rėmėjas
2000-2001
Bendrovė „Zepter“ komanda – pagrindinis rėmėjas
2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 m.

F3000 PASAULIO ČEMPIONATAS

Oficialus rėmėjas
1998–1999 m. – „Fortec“

F3000 ITALIJOS ČEMPIONATAS

Oficialus rėmėjas
2000 m. – komanda „Benetton Durango“

F3000 BRITISH CHAMPIONSHIP

Oficialus rėmėjas
2000 m. – komanda „Benetton Junior“

EUROPOS DIDŽIOJI TAURĖ „PORSCHE“

Bendrovės „Zepter“ lenktynių komanda – pagrindinis rėmėjas
1995, 1996, 1997, 1998 m.

JAUNIŲ FORMULĖS ČEMPIONATAS „VAUXHALL“

Oficialus rėmėjas
1999 m. – komanda „Lewis“

BENDROVĖ „ZEPTER“ – TARPTAUTINĖS LENGVOSIOS ATLETIKOS FEDERACIJOS VARŽYBŲ „HERCULIS“ RĖMĖJA

AUKSO LYGOS LENGVOSIOS ATLETIKOS VARŽYBOS
Pagrindinis rėmėjas
1997, 1998, 1999 ,2000 m. – Monte Karlas

BENDROVĖ „ZEPTER“ – TARPTAUTINĖS AIKIDO FEDERACIJOS PROFESIONALAI

Pagrindinis rėmėjas
1998 m. – Monte Karlas

ATLETIKOS VARŽYBOS UŽDAROSE PATALPOSE

Oficialus rėmėjas
1998 m. – Tamperė

ATLETIKOS ŽVAIGŽDŽIŲ VARŽYBOS

Oficialus rėmėjas
1998–2000 m. – Rietis

LEDO RITULIO PASAULIO ČEMPIONATAS

Oficialus rėmėjas
1998 m. – Šveicarija
1999 m. – Norvegija
2000 m. – Rusija
2001 m. – Vokietija
2002 m. – Švedija
2003 m. – Suomija
2004 m. – Čekijos Respublika
2005 m. – Austrija
2006 m. – Latvija
2007 m. – Rusija
2008 m. – Kanada
2010 m. – Vokietija
2011 m. – Slovakija
Kvalifikacinės žaidynės:
2003 m. – Kroatija, Vengrija
Oficialus nacionalinių komandų rėmėjas:
2001–2002 m. – Rusijos ir Ukrainos
2003–2005 m. – Rusijos, Ukrainos ir Latvijos
2004 m. – Rusijos, Ukrainos, Latvijos, Kazachstano ir Kanados
2005 m. – Rusijos, Ukrainos, Kazachstano, Kanados ir Baltarusijos
2006 m. – Kazachstano, Ukrainos, Kanados, Italijos ir Baltarusijos
2007 m. – Baltarusijos, Ukrainos, Kanados ir Italijos
2008 m. – Kanados, Baltarusijos, Prancūzijos ir Italijos
2009 m. – Kanados, Baltarusijos, Prancūzijos ir JAV
2010 m. – Kanados, Baltarusijos, Italijos ir Kazachstano

PASAULIO KREPŠINIO ČEMPIONATAS

Pagrindinis rėmėjas
1997 m. – Barselona
1998 m. – Atėnai, vyrų čempionatas
1998 m. – Berlynas, moterų čempionatas
2002 m. – Indianapolis, JAV, vyrų čempionatas
2002 m. – Kinijos Liaudies Respublika, moterų čempionatas

EUROPOS KREPŠINIO ČEMPIONATAS

Oficialus rėmėjas
2001 m. – Europos vyrų čempionatas, Turkija
2002 m. – Europos lygos moterų varžybos, Prancūzija
2002 m. – Saportos taurė, Prancūzija
 

ITALIJOS NACIONALINĖ KREPŠINIO KOMANDA

RĖMIMAS – pagrindinis rėmėjas 2001–2002 m.

FIBA

Oficialus rėmėjas 2003–2011 m.
- Pasaulio čempionatas: 2010 m. – Turkija, Čekijos Respublika
- Pasaulio jaunių varžybos, moterų žaidynės:
2003 m. – Kroatija; 2005, 2006–2009 m. – Brazilija;
2009 m. – Tailandas; 2010 m.; 2011 m. – Čilė
- Pasaulio jaunių varžybos, vyrų žaidynės
2003 m. – Malaizija, 2005, 2006 m. – Japonija
2007 m. – Naujoji Zelandija, Meksikas, 2010 m.; 2011 m. – Latvija
- 2003 – Europos vyrų čempionatas, Švedija, 2005, 2008 m. – Graikija, 2009 m. – Lenkija; 2011 m. – Lietuva
- 2003 – Europos moterų čempionatas:
2003 m. – Graikija, 2005, 2008 m. – Ispanija, 2009 m. – Latvija; 2011 m. – Lenkija
- Amerikos Olimpinių žaidynių kvalifikacinės varžybos, vyrų ir moterų:2003, 2005, 2009, 2011 m.
- Afrikos vyrų čempionatas: 2003 m. – Egiptas, 2005 m. – Pietų Afrika, 2009 m. – Libija
- Afrikos moterų čempionatas:2003 m. –Mozambikas, 2005 m. – Marokas, 2009
- 2004 Olimpinių žaidynių varžybos,
Atėnų FIBA klubas, 2010 m. – Singapūro Respublika
- FIBA „Deimanto kamuolys“, geriausios šešios kiekvieno žemyno komandos: 2004 m. – Belgradas
- 2008 m. – Kinija
- 2011 m. – Japonija

ATVIRAS MONTE KARLO TENISO TURNYRAS

Pagrindinis rėmėjas
1997, 1998, 1999 m. – Monte Karlas

ATVIRASIS TENISO TURNYRAS „EUROCARD“

Oficialus rėmėjas
1998–1999 m. – Štutgartas

PASAULINIS TENISO TURNYRAS „ATP“

ČEMPIONATAS
Oficialus rėmėjas
1998 m. – Hanoveris

TENISO TURNYRAS

Oficialus rėmėjas
1999 m. – Kicbiūhelis, Bukareštas

ATVIRASIS MALJORKOS TENISO TURNYRAS

Oficialus rėmėjas
1999, 2000, 2001 m.

PROFESIONALŲ TENISO TURNYRAS

Oficialus rėmėjas
2001 m. – Štutgartas

TENISO TURNYRAS „ATP TOUR MERCEDES SUPER 9“

TURNYRAS
Oficialus rėmėjas
1998 m. – Štutgartas

BENDROVĖS „ZEPTER“ GOLFO TURNYRAS „PRO-AM“

Pagrindinis rėmėjas
1999 m. – Monte Karlas

TARPTAUTINĖS PAPLŪDIMIO FUTBOLO RUNGTYNĖS

Pagrindinis rėmėjas
1999 m. – Monte Karlas

MONAKO JACHTŲ PASIRODYMAS

Oficialus rėmėjas
1999–2000 m. – Monte Karlas

KŪNO RENGYBOS ŠVENTĖ

Oficialus rėmėjas
1998 m. – Italija

BENDROVĖS „ZEPTER“ ŠUOLIŲ SU KARTIMI ŽVAIGŽDĖS

Pagrindinis rėmėjas jau 12 metų – nuo 1998 iki 2009 metų

EUROPOS RANKINIO ČEMPIONATAS

2004 m. – Slovėnija

TARPTAUTINIS FUTBOLO ČEMPIONATAS

2009–2010 m. Pasaulio taurės Europos kvalifikacinės rungtynės

Bendrovės „Zepter“ teniso rėmimas Bendrovės „Zepter“ ledo ritulio rėmimas Bendrovės „Zepter“ automobilių lenktynių rėmimas
Bendrovės „Zepter“ krepšinio rėmimas Bendrovės „Zepter“ F1 automobilių lenktynių rėmimas Bendrovės „Zepter“ jachtų pasirodymų rėmimas
Bendrovės „Zepter“ F1 motorlaivių lenktynių rėmimas, Guidas Cappellinis Bendrovės „Zepter“ F1 motorlaivių lenktynių rėmimas Bendrovės „Zepter“ F1 automobilių lenktynių rėmimas

ARTZEPT


Artzept
11-asis tarptautinis dizaino konkursas atviras jauniems talentams iš viso pasaulio
ARTZEPT 2014
11-asis tarptautinis dizaino
konkursas atviras
jauniems talentams
iš viso pasaulio
 

 

„Artzept 2014“ – kosmetikos buteliukai ir talpyklos – „Grožio siekis“

Šių metų tema yra kosmetikos buteliukai ir talpyklos – „Grožio siekis“. Taigi visi dalyviai turėtų siūlyti kosmetikos produktų talpyklų, konkrečiai:

  • kvepalų ir tualetinio vandens buteliukų;
  • purškiamųjų ir rutulinių dezodorantų;
  • indelių ir kitų talpyklų, skirtų kremams, losjonams, želėms, pudroms, makiažo priemonėms ir kt.;
  • veido ir kūno kosmetinių reikmenų pakuočių.

Kosmetikos talpyklos iš esmės turi būti pagamintos iš stiklo, keramikos, plastiko ir įvairių šiuolaikinių sudėtinių medžiagų. Visi pateikti darbai turi būt visiškai nauji ir originalūs kūriniai, funkcionalūs ir estetiški, tinkami stambaus masto gamybai. Visi darbai (kosmetikos talpyklos) turi būti pateikti 3D skaitmeninių modelių forma, paruošti naudojant CAD / CAM arba CAID programinę įrangą ir didelės raiškos vizualizacijose, kuriose aiškiai matytųsi daiktų forma, išvaizda ir paskirtis, taip pat matmenys, medžiagos, paviršiaus apdaila ir dažai. Pateikimo terminas – 2014 m. rugsėjo 20 d.

Dizaino konkursą „Artzept“ 2004 m. įsteigė filantropė Madlena Zepter, ir dabar jis vis populiarėja ir tapo vienu iš didžiausių pripažintų dizaino konkursų pasaulyje. Ponia Zepter kasmet paskiria konkurso temą ir teisėjus, kuriais skiriami garsiausi menų veikėjai, vertinti dalyvių darbus. Šiemet laimėtojus išrinks ekspertų žiuri, kurią sudaro keli žymiausi menų veikėjai: menų istorikė ir kritikė Gordana Biba Markovic, kūrybos direktorius Carlo Magnoli ir pramonės dizaineris prof. Kosta Krsmanovic.

Konkursas skirtas jauniems ir talentingiems žmonėms iš viso pasaulio. Jo tikslas – skatinti kūrybiškumą ir naujų idėjų atsiradimą, taip pat palaikyti išskirtinai talentingus dizainerius. Pagrindinė konkurso idėja atitinka bendrovės „Zepter“ misiją gerinti viso pasaulio žmonių gyvenimo kokybę parduodant kokybiškas prekes. Šiemet už geriausią meno kūrinį jį sukūręs asmuo gaus 10 000 eurų prizą, antrasis prizas bus 4 000 eurų vertės bendrovės „Zepter“ gaminiai, o trečiasis prizas – 3 000 eurų vertės bendrovės „Zepter“ gaminiai.

Visų laimėtojų gaminiai bus demonstruojami prabangiose bendrovės „Zepter“ parduotuvėse visame pasaulyje.

Gauti išsamesnės informacijos ir užsiregistruoti galima adresu www.artzept.com
2013 m. „Artzept“ konkurso laimėtojai „VALGYMAS STILINGAI“- žuvų ir jūrų gėrybių įrankiai ir serviravimo lėkštė

„Artzept“ VALGYMAS STILINGAI – žuvų ir jūrų gėrybių įrankiai ir serviravimo lėkštė


1-asis prizas – 10 000 eurų

Gianmarco Brunacci,
Luca Zenobi iš Italijos

„Artzept“ VALGYMAS STILINGAI, 1-asis prizas – Gianmarco Brunacci, Luca Zenobi iš Italijos

2-asis prizas – 4 000 eurų
vertės bendrovės „Zepter“ gaminiai

Tamas Cosovan iš Vengrijos

„Artzept“ VALGYMAS STILINGAI, 2-asis prizas – Tamas Cosovan iš Vengrijos

3-iasis prizas – 3 000 eurų
vertės bendrovės „Zepter“ gaminiai

Anya Chetverikova iš Rusijos

„Artzept“ VALGYMAS STILINGAI, 3-iasis prizas – Anya Chetverikova iš Rusijos
 
 

 

Garbinga nominacija

Gergely Hosszú
Vengrija

„Artzept“ VALGYMAS STILINGAI, garbinga nominacija – Gergely Hosszú iš Vengrijos

Garbinga nominacija

Salvo Bonura, Davide Salvatico
Italija

„Artzept“ VALGYMAS STILINGAI, garbinga nominacija – Salvo Bonura, Davide Salvatico iš Italijos

Garbinga nominacija

Andreas Müller Eissing
Vokietija

„Artzept“ VALGYMAS STILINGAI, garbinga nominacija – Andreas Müller Eissing iš Vokietijos

Garbinga nominacija

Eva Kania, Jakub Milulecki,
David Smid
Čekija

„Artzept“ VALGYMAS STILINGAI, garbinga nominacija – Eva Kania, Jakub Milulecki, David Smid iš Čekijos

Garbinga nominacija

Anqi Wang
JAV
 

„Artzept“ VALGYMAS STILINGAI, garbinga nominacija – Anqi Wang iš JAV