ZEPTER
WORLD
 
Jūs esate čia: PRADŽIA / „Zepter“ Pasaulis
Šrifto dydis | A | A | A

ZEPTER PASAULIS

APIE BENDROVĘ

Gyvenkite geriau. Gyvenkite ilgiau


„Zepter International“ – daug prekių ženklų turinti pasaulinio masto bendrovė, gaminanti ir parduodanti išskirtinių aukštos kokybės prekių visame pasaulyje tiesioginio pardavimo būdu ir prabangiose parduotuvėse.

Ji kartu su „Zepter Finance Holding AG“, finansų, bankininkystės ir draudimo bendrove, sudaro „Zepter“ grupės dalį.

Nuo pat įkūrimo „Zepter International“ yra nustačiusi labai aukštus kokybės standartus ir milijonams žmonių visame pasaulyje yra tapusi svarbia gyvenimo dalimi.

Šiandien visame pasaulyje naujas „Zepter“ pristatymas prasideda kas 10 sekundžių, nes „Zepter“ veikia 5 žemynuose ir daugiau nei 60 šalių.

„Zepter International“ priklauso 7 gamyklos Šveicarijoje, Vokietijoje ir Italijoje, taip pat daugiau nei 320 000 m2 ploto verslo patalpų geriausiose pasaulio vietose.

Pastarieji 25 metai buvo itin sėkmingi, kadangi net 80 000 000 žmonių liko patenkinti „Zepter“ produktais.

„Zepter“ sėkmę lemia bendrovės vizija, aukščiausia kokybė, naujoviški produktai ir išskirtinė prekybos sistema, kurioje dirba daugiau nei 100 000 darbuotojų ir konsultantų visame pasaulyje. „Zepter“ didžiuojasi šiais puikiai parengtais, itin motyvuotais ir įkvėptais pardavimo vadybininkais ir konsultantais, kurie teikia galimybę bendrovei vykdyti pasaulinę sveikatos ir grožio misiją:

Gyvenkite geriau. Gyvenkite ilgiau
 

VIZIJA

Aukštesnis idealas

„Mes didžiuojamės savo gaminiais.
Mes didžiuojamės jų aukšta kokybe, įspūdingu dizainu ir modernia technologija.
Mums patinka mūsų darbas.
Mes gerbiame tuos, kurie dirba su mumis.
Visi mūsų veiksmai remiasi vienu svarbiu principu: jūsų sveikata ir grožis.“
Philip Zepter, „Zepter international“ Prezidentas

„Zepter International“ prezidentas p. Philip Zepter yra ne tik kompanijos įkūrėjas, bet ir „Zepter“ filosofijos sumanytojas. „Zepter“ filosofija – tai sveikos gyvensenos ir jos tobulinimo filosofija, siekianti išsaugoti dabartinės bei ateities kartų sveikatą ir išspręsti ekologines problemas.

P. Philip Zepter, jau daugiau nei du dešimtmečius sėkmingai ir tvirtai vadovaujantis savo kompanijai, nebijo kliūčių ir siekia naujų, aukštesnių ir daug pastangų reikalaujančių tikslų. Tai ir yra „Zepter International“ nuolatinio klestėjimo ir sėkmės laidas.
 

Philip Zepter, „Zepter International“ Prezidentas


MISIJA

„Zepter“ įmonių grupė, pasaulinė gyvybės apsauga

„Zepter“ įmonių grupės sveikatos misija vykdoma penkiuose žemynuose. Kiekvienais metais mes geriname milijonų žmonių gyvenimo kokybę. Ši pasaulinė gyvybės apsaugos kampanija yra unikaliai paprasta – tai nuolatinė naujos kartos specialistų samda ir mokymas, kokybiškiausių produktų gamyba ir platinimas bei finansų ir draudimo paslaugų analizavimas, planavimas ir suteikimas.

Ši kilni misija yra Filipo Zepterio (Philip Zepter) idėja – jis visada skatino „Zepter International“ darbuotojus saugoti savo ir artimųjų sveikatą bei teikti aplinkiniams džiaugsmą, nuolat plėsdamas jų žinias apie verslą ir keldamas verslo standartus. Milijonai žmonių tapo sveikesni ir laimingesni naudodami „Zepter“ produktus ir paslaugas, o šimtai tūkstančių įgyvendino savo verslo ir asmeninius siekius vadovaudamiesi „Zepter“ sėkmės sistema.

„Sėkmė yra sveiko kūno ir sveikos sielos rezultatas. Kad būtume visiškai sveiki, turime panaudoti didžiąją dalį savo protinio ir fizinio potencialo. Tokia sveikata – tai esminis pasiekimas, nes nuo jo priklauso visi kiti pasiekimai. Žmonėms, įgyvendinusiems šį tikslą, nėra jokių ribų.“
Philip Zepter

ŽMONIŲ SVEIKATA, GROŽIS IR GEROVĖ, PALAIKOMI APLINKAI NEKENKSMINGŲ PRODUKTŲ, APSAUGOS PASLAUGŲ IR EKOLOGINIO SĄMONINGUMO – TAI ILGALAIKIS „ZEPTER“ ĮMONIŲ GRUPĖS ĮSIPAREIGOJIMAS.


ZEPTER PARDUOTUVĖS

Parduotuvės daugiau kaip 40 šalių

Nors „Zepter“ daugiausia parduoda tiesioginiu pardavimu būdu, kompanija taip pat turi daugybę parduotuvių ir salonų, įsikūrusių didžiausiuose miestuose, tokiuose kaip Atėnai, Barselona, Belgradas, Budapeštas, Čikaga, Montekarlas, Maskva, Miunchenas, Paryžius, Praha, Vankuveris, Varšuva, Zagrebas...

Produkcija bei modernių ir elegantiškų parduotuvių aplinka geriausiai išreiškia „Zepter“ filosofiją: viskas sukurta siekiant gerinti gyvenimo kokybę. Įžengę į vieną šių prabangių parduotuvių jausitės laisvai, o galbūt ir laimingesni, nes kiekvienas jūsų įsigytas gaminys taps investicija į sveikatą ir gyvenimo būdą.

ŽENKITE IR PATIRKITE ZEPTER FILOSOFIJĄ

„Zepter“ parduotuvė


„Zepter“ parduotuvė


„Zepter“ parduotuvė


„Zepter“ parduotuvė


„Zepter“ parduotuvė


„Zepter“ parduotuvė


„Zepter“ parduotuvė


„Zepter“ parduotuvė


„Zepter“ parduotuvė „Zepter“ parduotuvė „Zepter“ parduotuvė „Zepter“ parduotuvė


ZEPTER PASTATAI

Bendrovė 5 žemynuose

„Zepter“ didžiuojasi daugiau kaip 300,000 m2 verslui skirto ploto visame pasaulyje. Jos pastatai įrengti svarbiausiuose pasaulio miestuose visuose 5 žemynuose. Prisijunkite prie mūsų visame pasaulyje!

„Zepter“ biurai ir pastatai,  ZEPTER LENKIJA, Varšuva


„Zepter“ biurai ir pastatai, ZEPTER KROATIJA, Zagrebas


„Zepter“ biurai ir pastatai, ZEPTER RUMUNIJA, Bukareštas


„Zepter“ biurai ir pastatai, ZEPTER ČEKIJOS RESPUBLIKA, Praha


 „Zepter“ biurai ir pastatai, ZEPTER LENKIJA, Varšuva


„Zepter“ biurai ir pastatai, ZEPTER LENKIJA, Varšuva


„Zepter“ biurai ir pastatai, ZEPTER MONAKO KUNIGAIKŠTYSTĖ, Montekarlas


„Zepter“ biurai ir pastatai


„Zepter“ biurai ir pastatai, ZEPTER VENGRIJA, Budapeštas „Zepter“ biurai ir pastatai, ZEPTER AUSTRIJA, Viena „Zepter“ biurai ir pastatai, ZEPTER SERBIJA, Belgradas „Zepter“ biurai ir pastatai, ZEPTER RUSIJA, Maskva

ZEPTER ALBANIJA, Tirana

ZEPTER AUSTRALIJA, Sidnėjus

ZEPTER AUSTRIJA, Viena

ZEPTER AZERBAIDŽANAS, Baku

ZEPTER BALTARUSIJA, Minskas

ZEPTER BOSNIJA IR HERCEGOVINA,

Banja Luka, Sarajevas

ZEPTER BRAZILIJA, San Paulas

ZEPTER BULGARIJA, Sofija

ZEPTER KROATIJA, Zagrebas

ZEPTER ČEKIJOS RESPUBLIKA, Praha

ZEPTER DANIJA, Kopenhaga

ZEPTER EGIPTAS, Kairas

ZEPTER ESTIJA, Talinas

ZEPTER SUOMIJA, Helsinkis
ZEPTER PRANCŪZIJA, Paryžius

ZEPTER VOKIETIJA, Mönchengladbach

ZEPTER VENGRIJA, Budapeštas

ZEPTER INDIJA, Bangaloras

ZEPTER ITALIJA, Milanas

ZEPTER JORDANIJA, Amanas

ZEPTER KAZAKSTANAS, Almata

ZEPTER KORĖJA, Seulas

ZEPTER LATVIJA, Ryga

ZEPTER LIETUVA, Vilnius

ZEPTER MAKEDONIJA, Skopjė

ZEPTER MOLDAVIJA, Kišiniovas

ZEPTER JUODKALNIJA, Podgorica

ZEPTER NAUJOJI ZELANDIJA, Auklandas

ZEPTER NORVEGIJA, Oslas
ZEPTER LENKIJA, Varšuva

ZEPTER MONAKO KUNIGAIKŠTYSTĖ, Montekarlas

ZEPTER RUMUNIJA, Bukareštas

ZEPTER RUSIJA, Maskva

ZEPTER SERBIJA, Belgradas

ZEPTER SLOVAKIJA, Bratislava

ZEPTER SLOVĖNIJA, Slovenj Gradec

ZEPTER ISPANIJA, Madridas

ZEPTER ŠVEDIJA, Giotenburgas

ZEPTER ŠVEICARIJA, Wollerau

ZEPTER TURKIJA, Stambulas

ZEPTER DIDŽIOJI BRITANIJA, Londonas

ZEPTER UKRAINA, Kijevas

ZEPTER JAV, North Bergen


GAMYBA

Virš 20 metų geriname gyvenseną visame pasaulyje

„Zepter“ sėkmės istorija prasidėjo prieš du dešimtmečius, 1986 metais, įkūrus įmonę su buveine Lince (Austrija) ir pirmąja gamykla Milane (Italija), kurioje buvo gaminami aukščiausios kokybės indai „Masterpiece Cookware“ ir meniškos stalo dekoracijos bei puošmenos.
„Masterpiece Cookware“ visame pasaulyje tebėra neabejotinos ir ilgalaikės vertės sinonimas, todėl ši moderni Milano gamykla „Menfi Industria“, kurioje kasmet galima pagaminti virš milijono dirbinių ir kurios verslo plotas yra 24 000 m2, tapo „Zepter“ imperijos gimimo vieta ir šerdimi.
1996 metais „Zepter Group“ įžengė į medicininių prietaisų rinką. Revoliucinį žingsnį į šviesos terapijos verslą bendrovė „Zepter“ pažymėjo įsigydama Šveicarijos bendrovę „Bioptron AG“.

Šis žingsnis ir vėl atnešė nuolatinę sėkmę. Šiuo metu šviesos terapijos sistemą „BIOTPRON“ jau įsigiję virš 2 000 000 patenkintų savininkų, todėl šis „Zepter“ gaminys yra žinomiausias ir pripažintas visame pasaulyje. Daug geriausių reabilitacijos klinikų visame pasaulyje naudoja „BIOPTRON“ šviesą kaip standartinę medicinos procedūrą.Tais pačiais metais „Zepter Group“ dalimi tapo Šveicarijos bendrovė „Intercosmetica Neuchātel SA“. Po ženklių investicijų į gamybos priemones ir mokslinius tyrimus buvo sukurtos gamybos linijos ir įsteigta nauja biotechnologijų laboratorija.Gamybiniai pajėgumai padvigubėjo. Visas dėmesys buvo skiriamas aukščiausios klasės kosmetikai. Dėl nepriekaištingų gaminių, išsilavinusių ir pareigingų „Zepter“ prekybos tinklo darbuotojų ir pasaulinio prekių ženklo bendrovei „Zepter Cosmetics“ atsivėrė kosmetikos rinkos durys.
Šiandien „Intercosmetica Neuchātel SA“ kasmet pagamina vidutiniškai po 5 000 000 gaminių, o „Zepter Cosmetics“, vykdydami „Zepter“ sveikatos misiją, siūlo pasaulyje geriausius aukščiausios klasės kosmetikos gaminius. Netrukus po šios strateginės investicijos bendrovės buveinė buvo perkelta į Šveicariją, o plėtra į naujas rinkas ir naujų technologijų įsisavinimas tęsėsi.

ŠIUO METU VOKIETIJOJE, ITALIJOJE IR ŠVEICARIJOJE VEIKIANČIOSE SEPTYNIOSE „ZEPTER“ GAMYKLOSE KIEKVIENĄ DIENĄ PAGAMINAMI ŠIMTAI AUKŠČIAUSIOS KLASĖS BUITIES PRIETAISŲ, SKIRTŲ JŪSŲ SVEIKATAI IR GROŽIUI.


ZEPTER GAMYKLOS

„Zepter“ gamyklos:

Menfi Industria S.p.A.
2 gamyklos:
via Sibilla Aleramo 13
20092 Cinisello  Balsamo (MI) - Italija
Tel. +39 02660931
Fax +39 0266093298

via Sibilla Aleramo 5
20092 Cinisello Balsamo (MI) - Italija
Tel. +39 02660931
Fax +39 0266093298
e-mail: info@menfi.it
www.menfi.it
Intercosmetica Neuchâtel SA
Route des Gouttes - d’Or 30
2008 Neuchatel, Šveicarija
Tel. +41 32 722 50 00
Fax +41 32 722 50 90
e-mail: info@intercosmetica.ch
www.intercosmetica.ch

Bioptron AG
Sihleggstrasse 23
8832 Wollerau, Šveicarija
Tel. +41 43 888 28 00
Fax +41 43 888 28 99
e-mail: light@bioptron.com
www.bioptron.com
Zepter International KD
Cvijiceva BB
79240 Kozarska Dubica - B&H
Tel. +387 52 410 801/802
Fax +387 52 411 129
e-mail: mainoffice@zepter.ba

Silberwarenfabrik Jäger GmbH
Gerberstrasse 43-49
41748 Viersen, Vokietija
Tel. +49 2162 1 61 06
Fax +49 2162 1 20 46
e-mail: light@silberwarenfabrik-jaeger.de
www.silberwarenfabrik-jaeger.de


„Zepter“ gamyklos, „Intercosmetica Neuchâtel SA“ „Zepter“ gamyklos, Menfi Industria S.p.A „Zepter“ gamyklos, „Bioptron AG“ „Zepter“ gamyklos,Menfi Industria S.p.A


PASAULINIS PRIPAŽINIMAS

„Zepter International“ vienodai didžiuojasi ir savo ištikimų klientų bei atstovų, ir įvairių visuomenės institucijų iš viso pasaulio didžiuliu pripažinimu.

Bendrovė „Zepter“ sulaukė didelio pripažinimo kaip pasaulinės prekybos lyderė ne tik už technologijų tobulinimą, patikimumą, klientų pasitikėjimą „Zepter“ prekių ženklu ir sveikatinimo populiarinimą, bet ir už savo indėlį į žmonių gerovę, ligoninių bei vargstančių žmonių paramą.

„Zepter“ produktai yra ne kartą apdovanoti už aukštą kokybę, puikų dizainą ir sveikatinimo bei žmonių gerovės skatinimą.

Be to, ponas Philipas Zepteris yra gavęs daugybę asmeninių apdovanojimų už stulbinančius rezultatus plėtojant prekybą ir pramonę bei už pasaulinį indėlį į sveiką gyvenseną.

Čia keletas šių pasaulinį pripažinimą liudijančių ženklų:
 


„Golden Mercury“ apdovanojimas

APDOVANOJIMAI

"KitchenInnovation of the Year®" „KitchenInnovation of the Year®“ („Metų virtuvės naujovė“) – geriausio naudotojui palankaus gaminio apdovanojimas
2014 m. – Frankfurtas, Vokietija

„Zepter“ išmanioji gaminimo keliais aukštais sistema
„Apdovanojimą pelnęs gaminys“ už funkcionalumą, dizainą ir naujoves

JAV Eliso salos garbės medalis
Suteiktas 2011 m. bendrovei „Zepter“ už išskirtinius nuopelnus milijonų žmonių sveikatai.

„Auksinis Merkurijus“ (suteiktas 5 kartus)
1994, 1995, 1996, 1997 ir 2010 – Italija
Apdovanojimas suteikiamas elitinėms Europos Bendrijos įmonėms už pasiekimus technologijoje, šiuolaikinę ir originalią produkciją.
„Zepter International“ buvo suteiktas kaip italų pramonės progreso lyderiui.

„Cavaliere del Lavoro della Repubblica Italiana“
1997 m. - Italija
P. Philip Zepter apdovanotas už didelius nuopelnus italų pramonei ir visuomenei.

Auksinis apdovanojimas B.I.D.(Verslo Iniciatyvų Direkcija)
2004 m. – Frankfurtas,Vokietija
Tarptautinis „Arch of Europe“ apdovanojimas už kokybę, lyderiavimą, technologijas ir inovaciją
suteiktas „Zepter International“, Šveicarija
Silberwarenfabrik Jager, Vokietija.

30-asis Auksinis apdovanojimas už komercinį prestižą (Naujojo tūkstantmečio apdovanojimas)
2000 m. - Madridas, Ispanija „Zepter Holding“.

14-as tarptautinis Europos apdovanojimas už kokybę
2000 m. - Paryžius, Prancūzija.
Skyrė Redaktorių valdybos ir Prekybos lyderių klubas.

Ženkals "Cholesterolio profilaktika"
1994 - Varšuva, Lenkija
Suteiktas „Zepter“ dėl įnašo į kovą su cholesteroliu.
Apdovanojimą skyrė Lenkijos širdies apsaugos organizacija.
 


 


Best Consumer Friendly Product Award

SERTIFIKATAI

„Intercosmetica Neuchâtel SA“
„Zepter“ kosmetikos tyrimų laboratorijos.
Už tyrimus ir vystymą bei už aukštos kokybės kosmetikos ir kvepalų gamybą:
SQS Sertifikatas ISO 9001:2000, 12641 - 0218.

„Bioptron AG“
„Zepter Bioptron“ gamykla.
  • DEKRA kokybės kontrolės sertifikatas: EN ISO 9001:2008 - EN ISO 13485:2012 + AC:2012.
  • DEKRA medicinos prietaisų, atitinkančių 93/42/EEB II priedo 3 dalį, sertifikatas (notifikuotosios įstaigos ID 0124).
  • DEKRA (Europos registravimo įstaigos) visų gaminių atitikties deklaracija, išduota 2013 m. (2013-07-21). 

Menfi Industria S.p.A
„Zepter Masterpiece Cookware” virtuvės reikmenų gamykla.
  • Jos kokybės valdymo sistemai išduotas sertifikatas ISO 9001/2000
  • Syncro-Clik: TÜV sertifikatas, atitinkantis Europos Direktyvą 97/23/EC
  • Puodai ir keptuvės. Bandymų ataskaitas išdavė SINCERT ir SINAL sertifikuotos laboratorijos.


„ZEPTER FINANCE HOLDING AG“

„Zepter Finance“, saugios ateities vizija

Dėl nuolatinio augimo, plėtros ir sėkmingo sveikatos, kokybės bei saugumo misijos įgyvendinimo „Zepter“ įmonių grupė įgijo klientų pasitikėjimą teikiamomis finansų paslaugomis. Pasitelkusi „Zepter Finance Holding AG“, visame pasaulyje teikia pensijų fondų, sveikatos apsaugos bei turto įsigijimo ekspertų paslaugas finansų rinkose.

„Zepter“ verslo filosofija taikoma ir „Zepter Finance“ veikloje - nuo skrupulingai klientų poreikiams pritaikytų paslaugų, kvalifikuotų bei motyvuotų darbuotojų iki klientų švietimo operatyvinėmis bei strateginėmis turto valdymo temomis. Turėdama „Zepter“ prekių ženklą, kaip garantuotos kokybės ir patvarumo simbolį, bei itin specializuotą ir patyrusią ekspertų komandą, „Zepter Finance“ sukauptas žinias paverčia klientų kapitalu ir užtikrina jiems saugią ateitį. „Zepter Finance Holding AG“ pasitiki savo duomenų bankais ir išsamiais rinkos tendencijų tyrimais, todėl garantuoja investicijų saugumą bei dėl išsamios analizės ir prognozių užtikrina pajamų stabilumą, o savo verslo pasiūlymą apibūdina taip:

„ATĖJĘS Į DRAUDIMO BENDROVĘ KLIENTAS GAUS VISKĄ, KĄ ĮMONĖ GALI PASIŪLYTI, O ATĖJĘS Į „ZEPTER FINANCE HOLDING AG“JIS GAUS VISKĄ, KO JAM REIKIA.“

 „Zepter Finance Holding AG“


„Zepter Finance Holding AG“


„ZEPTER“ VISAME PASAULYJE

 
„Zepter“ pasaulio žemėlapis